MÖBLER / Bord / Nattygsbord 4856621
nr 485 6621
Nattygsbord
1 par, mahogny [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:48:52
100 kr
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr